Szanowni Państwo,

niezmiernie miło mi przywitać Państwa na stronie internetowej prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej.

Z pełnym zrozumieniem przyjmuję, że Państwa obecność w tym miejscu to wynik niezorientowania w zawiłych kwestiach prawnych i konieczność zasięgnięcia profesjonalnej pomocy prawnej. Zapewniam Państwa, że żaden problem prawny nie jest nigdy ani zbyt banalny ani zbyt skomplikowany dla adwokata, dlatego warto każdą wątpliwą kwestię skonsultować z profesjonalistą.

Zapewniam Państwu klarowne i partnerskie zasady współpracy oraz przystępną komunikację. Świadcząc pomoc prawną bezwzględnie respektuję tajemnicę adwokacką, zapewniając Państwu bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Podejmując ze mną współpracę często prezentujecie mi Państwo nikomu nieznane szczegóły swojej sytuacji, a ponieważ nasza relacja musi być oparta na wzajemnym zaufaniu, to czuję się w obowiązku przedstawienia swojej osoby.

Jestem członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej, absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Adwokacki egzamin zawodowy stanowił zwieńczenie trzyletniej aplikacji adwokackiej, w trakcie której łączyłam teoretyczne przygotowanie do zawodu z praktyką pracy adwokackiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe, z pasją podchodzę do każdego przedstawionego mi problemu.

Posiadam uprawnienia do reprezentowania Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi w każdej instancji, przed wszystkimi instytucjami i organami władzy państwowej i samorządowej.

Jestem laureatką finału Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Aplikantów Adwokackich, stale publikuję na łamach czasopisma środowisk prawniczych InGremio, zaś we wrześniu każdego roku uczestniczę w zawodach sportowych Spartakiada prawników.

Angażuję się w działalność pro publico bono, prowadząc lekcje prawa dla uczniów liceów, udzielając porad w  ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw i aktywnie uczestnicząc w życiu samorządowym.

W wolnych chwilach podróżuję, przy okazji starając się czytać cokolwiek innego niż akta.